poniedziałek, 19 września 2011
My Choice #8

Absolutnym hitem tegorocznego sezonu jesiennego są szorty w wersji glamour. Można łączyć je zarówno ze szpilkami (lub koturnami, które są teraz szczególnie na topie) tworząc stylizacje eleganckie i kobiece, jak i z cięższymi butami w celu uzyskania efektu romantic grunge.

Mój typ to szorty, które znalazły się w jesienno-zimowej kolekcji Pepe Jeans.Wykonane z lejącej delikatnej wełny, dostępne w kolorach navy i stone, z przodem uformowanym w kształt kokardy. Jednym słowem szorty idealne – Pepe jak zwykle nie zawiodło. W kategorii szorty absolutne 10/10.

Bow Front Shorts dostępne są w sklepach Pepe Jeans oraz w sklepie ASOS (£50.00 ).
Poniżej zdjęcie właśnie z ASOS.com – stylizacja idealna!!!

Front Bow Shorts Pepe JeansFot. www.asos.com

14:51, mm_maja_mm , My Choice
Link Komentarze (15) »
wtorek, 06 września 2011
Violent Lips

Po ostatnich latach, kiedy w kwestii manicure wymyślono już wszystko, co wydaje się być możliwe, przyszedł czas na "rewolucję" w makijażu.

Na rynku dostać można wszystko, co jest potrzebne (a nawet znacznie więcej) firmy konkurują więc w wymyślaniu rzeczy kompletnie nieużytecznych i zazwyczaj bezsensownie drogich. W przypadku produktów firmy Violent Lips  przynajmniej cena jest niewysoka. Za trzy lip-tatuaże (albo raczej lip-kalkomanie) zapłacić trzeba około 30-40 zł. Choć sam pomysł jest być może ciekawy, mnie jednak idea naklejania czegoś na usta (w dodatku po uprzednim samodzielnym(!) przycięciu tego tak by przybrało kształt możliwie bliski kształtowi ust) lekko odstrasza. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że efekt kaluna jest gwarantowany ;)

Violent Lips

Violent Lips

Violent Lips
Fot. www.violentlips.com

I trudno mi nawet ocenić czy to jest szalone czy po prostu dziwne…

PS: Firma miała już podobno debiut w Sephora.

14:54, mm_maja_mm , Marki
Link Komentarze (3) »
Find me on Polyvore